Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Letců R.A.F. 1989 - příspěvková organizace
v

Změny v rozvrhu Wednesday 23. 10.

Nepřítomné třídy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
5.C Prpr Prpr Prpr
7.B Akšk
7.C Prpr Prpr Prpr
8.C Prpr Prpr Prpr
Nepřítomní učitelé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Cabrnoch Jiří BeMi - - - RoAn - - -
Cermanová Žaneta - - -
Kršková Monika BrAn RoAn KiMa HaVě KiMa ToZd - -
Miškovský Radek - - DoPa
Nedbalová Hana ŘíVl - - -
Nováková Jaroslava .. .. ..
Peršínová Tereza - - - - - - - - - -
Procházka Radek ŠpTe - KiMa
Schönová Kateřina - - -
Špicarová Vanda .. .. ŠpTe
Tomešová Zdeňka - BeMi BrAn
Místnosti mimo provoz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
315 Absc Absc Absc
392 Absc Absc Absc
363 Absc Absc Absc
360 Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Adamcová Jaroslava
6 změna 8.A 382
Bernardová Mirka
1 supl. (CaJi) Rj 7.C (Rj2)+ 370
2 supl. (ToZd) Ma 8.A 378
4 změna Aj 7.A (7Aj4)+ 380
Brynychová Aneta
1 supl. (KrMo) Hv 9.B 376
3 supl. (ToZd) Ma 9.A 382
Cermanová Žaneta
4. - 6. les.Obecný pedagogický dohled
Douděra Pavel
6 supl. (MiRa) Tv 6.C (TvC)+ TV2
6 odpadá 7.C
Havelková Věra
4 supl. (KrMo) Vv 6.D 381
Kinská Marcela
3 supl. (KrMo) Hv 7.C 376
3 odpadá Čj 5.C (Čj2)
5 supl. (KrMo) Vv 6.D 381
5 odpadá Čj 7.C (Čj2)
6 supl. (PrRa) Vko 7.B 360
Kronusová Jelena
1 změna Rj 7.B (Rj1)+
Léblová Zdeňka
3 odpadá Čj 8.C
5 odpadá Čj 7.C (Čj1)
Miškovský Radek
4. - 6. les.Obecný pedagogický dohled
Nováková Jaroslava
1. - 3. les.Obecný pedagogický dohled
Pokorná Petra
1 změna Nj 7.B (Nj)+
Rosůlková Anna
2 supl. (KrMo) Hv 6.B 376
4 změna Aj 7.C (7Aj3)+
5 supl. (CaJi) Ze 9.B 359
Říhová Vladislava
4 změna Aj 7.C (7Aj1)+
5 supl. (NeHa) Tv 5.A TV1
před 1. hod dohled U3,2.patro  
Schmidová Milena
1 změna Fj 7.B (Fj)+
Schönová Kateřina
1. - 3. les.Obecný pedagogický dohled
Špicarová Vanda
4 změna Aj 7.C (7Aj2)+
Špičáková Tereza
1 supl. (PrRa) Inf 5.A 379
3 supl. (ŠpVa) Aj 6.A (6Aj3)+ 317
Tomešová Zdeňka
6 supl. (KrMo) Hv 8.C 376
1. - 3. les.Obecný pedagogický dohled
Změny v rozvrzích tříd
5.A
1 Inf 379 supluje ŠpTe (PrRa)
5 Tv TV1 supluje ŘíVl (NeHa)
5.C
1. - 3. les.Primární prevence
6.A
3 Aj 6Aj3 317 supluje ŠpTe (ŠpVa)
6.B
2 Hv 376 supluje RoAn (KrMo)
3 Aj 6Aj3 317 supluje ŠpTe (ŠpVa)
6.C
3 Aj 6Aj3 317 supluje ŠpTe (ŠpVa)
6 Tv TvC TV2 supluje DoPa (MiRa)
6.D
3 Aj 6Aj3 317 supluje ŠpTe (ŠpVa)
4 Vv 381 supluje HaVě (KrMo)
5 Vv 381 supluje KiMa (KrMo)
6 Tv TvC TV2 supluje DoPa (MiRa)
7.A
1 Rj Rj2 370 supluje BeMi (CaJi)
4 Aj 7Aj4 380 změna BeMi
7.B
1 Rj Rj2 370 supluje BeMi (CaJi)
4 Aj 7Aj4 380 změna BeMi
6 Vko 360 supluje KiMa (PrRa)
1. les.Akce školy
7.C
1 Rj Rj2 370 supluje BeMi (CaJi)
3 Hv 376 supluje KiMa (KrMo)
4 Aj 7Aj4 380 změna BeMi
4. - 6. les.Primární prevence
8.A
2 Ma 378 supluje BeMi (ToZd)
6 382 změna AdJa
8.C
6 Hv 376 supluje ToZd (KrMo)
1. - 3. les.Primární prevence
9.A
3 Ma 382 supluje BrAn (ToZd)
9.B
1 Hv 376 supluje BrAn (KrMo)
5 Ze 359 supluje RoAn (CaJi)
Pedagogický dohled u třídy:
5.C
Hodina: 1. - 3. les., Učitel: Nováková Jaroslava, Schönová Kateřina
7.B
Hodina: 1. les., Učitel: Procházka Radek
7.C
Hodina: 4. - 6. les., Učitel: Cermanová Žaneta, Miškovský Radek
8.C
Hodina: 1. - 3. les., Učitel: Tomešová Zdeňka